יום שלישי, 17 בפברואר 2015

טיפים לסטודנטית המאורסת

הפקת חתונה כשלעצמה היא משימה גדולה עבור הזוגות שמתחתנים, ההכנות לחתונה יכולות לגזול זמן רב וכאשר אחד מכם הוא סטודנט ולומד לתואר הלחץ גובר. אין ספק שאתם צריכים למצוא זמן בין הרצאות, עבודות הגשה ובחינות לפגישות עם ספקים ולארגן את יום החתונה.


איפור ועיצוב שיער לכלה: סטודיו תמי מרגלית, צילום: נתי הורטיג,
 שמלת כלה: סרנה שמלות כלה וערב, תכשיטים: נחמה קולברג, אביזרי שיער: ארנוניםקבלו כמה טיפים שיעזרו לכם לארגן את נושא החתונה בקלות וביעילות:

ראשית מומלץ לנהל יומן מסודר, כתבי בה כל פגישה שאתם קובעים, הוסיפי את שם הספק, תחום העיסוק, כתובת וטלפון. כך כל הנתונים יהיו במרחק שליפה ממך. ניהול יומן מסודר יעזור לך לתכנן את הזמן שלך כמו שצריך ויסנכרן בין הלימודים ומשימות החתונה.

הכיני רשימת משימות לחתונה: אולם, צלם, די.ג'י, שמלת כלה, בגדים לחתן, איפור כלה, תסרוקת כלה, תכשיטי כלה, אביזרי שיער, קישוט רכב וזר פרחים, רב לחופה, עיצוב חופה, הזמנות, מקום להתארגנות, מקומות לצילומים מקדימים. אם יש משימות נוספות מוזמנת להוסיף לרשימה.

חלקו בניכם את המשימות לחתונה, כל אחד יבצע משימות בהם הוא מרגיש הכי טוב, מובטחת לכם יעילות והתקדמות בתכנון החתונה.

נצלי את זמן ההפסקות בין ההרצאות כדי לבחור את הקונספט לחתונה, את סגנון שמלת החתונה, האיפור והתסרוקת לחתונה, ברגע שתדעי מה הסגנון שאת אוהבת ורוצה לחתונה, תוכלי למצוא בקלות ובמהירות ספקים שיעניקו לך את השירות בהתאמה אישית.
איפור ועיצוב שיער לכלה: סטודיו תמי מרגלית, צילום: נתי הורטיג

מומלץ לסגור ספקים לחתונה כמה שיותר מקודם, כך תוכלי לסמן V על המשימות שברשימת המשימות שלך ולהוריד מעליך עומס.

ממליצה לא לוותר על ירח הדבש, מומלץ לתכנן חופשה קצרה בארץ או בחו"ל, על חשבון חופשת סמסטר וכך תחזרו מאוששים ללימודים. 

שבועיים לפני החתונה, כדאי לפנות למרצים ולהסביר את הסיבה שאתם לא מגיעים להרצאות, אני בטוחה שיבינו ואפילו יברכו אתכם.

היעזרו בחברים ובני משפחה גם לתכנון החתונה ומציאת ספקים וגם בשביל הלימודים. חברים לספסל הלימודים יכולים לסייע בסיכומים ותקצירים, אך גם בקבוצות למידה, שיצמצמו את זמן הלימוד ויעזרו לכם להתרכז.

אם יש לך טיפ נוסף, מוזמנת לשתף אותנו...


2 comments: