יום רביעי, 21 בינואר 2015

סטודיו תמי מרגלית גאה להציג קוקלציית איפור ועיצוב שיער לשנת 2015כמו בכל שנה אני מתרגשת מחדש לקראת השקה של קולקציית איפור ועיצוב שיער חדשה, גם השנה הכנתי לכן מראות איפור ותסרוקות מיוחדים ומותאמים לנשים שאוהבות להתאפר ולנשים שהאיפור לא מדבר אליהן ביום יום ומעוניינות להשתדרג ליום החתונה או לאירוע.

אני מאמינה שאיפור ותסרוקת לחתונה או לאירוע, צריכים להראות טבעיים ועדינים, בלי קשר באילו גוונים תבחרי כהים או בהירים, האיפור והתסרוקת צריכים להתאים לתווי פנייך ולאופי המיוחד של כל אחת, ללא צורך במסכות או כבדות על הפנים ועל הראש.

שיטת האיפור אצלנו בסטודיו היא טכניקת איירבראש, טכניקה שמעניקה לעור פנייך מראה אחיד וחלק בלי הרגשת המסכה וכמויות אדירות של מייקאפ, העור נראה זוהר ומדהים כמו חרסינה, עיצוב השיער נעשה במראה מרושל, תוך שימוש בספריי שאינו נראה לעין והשיער מקבל מראה טבעי וזוהר.


קולקציית איפור ועיצוב שיער לשנת 2015 של הסטודיו מאופיין באיפור קליל שאינו מורגש על עור הפנים מצד אחד ונותן כיסוי אחיד ויפה לעור הפנים מצד שני. מבחינת עיצוב שיער מדובר בתסרוקות פזורות או אסופות לבחירתך, המוטיב החוזר בכולן הוא האיסוף הקליל, הרך והנשפך של השיער.מאפרת כלה עד הבית
סטודיו תמי מרגלית מציג קולקציית איפור ועיצוב שיער 2015