יום שלישי, 30 בספטמבר 2014

חתונת סתיו


בלי להרגיש הקיץ לאט לאט חולף ועובר, בשעות הערב מתחילות לנשב רוחות קרירות  ולבקרים יש ריח של התחדשות ורעננות, הסתיו כבר כאן במלוא הדרו. 
לחתונות בסתיו יש קסם מיוחד, המחשבה הראשונה על סתיו היא עצים בשלכת, גוונים של חומים, זהובים וברונזה משתלבים להם ברומנטיות.


מאפרת כלה
סטודיו תמי מרגלית לאיפור כלה ועיצוב שיער לכלה, צילום: נתי הורטינגעונת הסתיו היא עונה מדהימה לחתונה, החום והלחות שאפיינו את הקיץ מתפוגגים ומופיע לו מזג אוויר קריר ואוורירי, שמאפשר לקיים חתונה בגן וליהנות ממזג אוויר נעים. גם מבחינת האיפור ועיצוב השיער, מזג האוויר משפיע רבות, הקרירות עוזרת לשמור על איפור כלה ותסרוקת לכלה לאורך שעות רבות.


מאפרת עד הבית
סטודיו תמי מרגלית לאיפור כלה ועיצוב שיער לכלה

לאיפור כלה לעונת הסתיו נשתמש בבסיס האיפור בטכניקת איירבראש, שמאפשרת פיזור אחיד של המייקאפ ויוצרת מראה אחיד וזוהר לכלה. את העיניים נאפר באיפור מעושן בגוונים חמים: זהובים, כתומים, חומים שיעניקו לכלה מראה רך, חמים ונעים בהתרסה לקרירות שבחוץ. שימוש באיילינר מעושן בגוונים של אפור על מנת להדגיש מצד אחד ומצד שני לרכך את מראה האיילינר. האיפור הסתווי נועד להדגיש את יופיה של הכלה ולהעניק לה רכות ועדינות כדי שתסתכל במראה תראה את עצמה זוהרת ומדהימה. תסרוקת כלה מתאפיינות מצד אחד בשילובי צמות ופרחים, ניתן ליצור צמה אסופה על כל הראש גבוהה או נמוכה, ניתן ליצור 2 צמות אחת מכל צד ולהשאיר את השיער נופל על העורף.


עיצוב שיער לכלה
סטודיו תמי מרגלית, איפור כלה ועיצוב שיער לכלה


ומצד שני תסרוקות כלה רכות ונינוחות, אסופות בקלילות מקדימה ושאר השיער נשפך על הגב והכתפיים ברכות ובנעימות.מאפרת כלה
סטודיו תמי מרגלית, איפור כלה ועיצוב שיער לכלה
מתחתנת בסתיו? מחפשת איפור ותסרוקת לחתונה?
צרי קשר עם סטודיו תמי מרגלית, איפור ועיצוב שיער לכלה במרכז והזמיני את תאריך החתונה.

2 comments:

  1. מקסים הסתיו כ"כ רומנטי וכלות זה שילוב מושלם עם צבעים ותאורה של סתיו. איפור שמשקף את כל היופי הזה ממש פותח את הלב!

    השבמחק
    תשובות
    1. תודה רבה, אכן זו עונה אהובה עלי כי גם המזג אוויר מתאים ונוח וגם השמיים מדהימים לצילומים

      מחק