יום שני, 12 במרץ 2012

לרקוד עם קלוד דדייה...

סיפרתי לכם שאני לא אוהבת בלט, אבל לעומת זאת סלסה אני אוהבת מאוד לרקוד, אני רוצה לגלות לכם שאני ובן זוגי למדנו לרקוד במשך שנתיים, אצל המדריך נועם סלע, מ"הנרקוד", הפכנו לרקדנים מעולים ואפילו בנינו ביחד עם נעם המדריך כירוגרפיה לריקוד לחתונה, זה עזר מאוד לחיטוב הגוף ויותר מכך זה עזר לזוגיות שלנו...  
כשהוזמנתי על ידי חברת לוריאל להשקת סדרת הטיפוח לשיער אלביב, ללמוד לרקוד סלסלה עם קלוד דדייה, מיד קפצתי על הרעיון.
אומנם לא רקדתי שנים, אבל גיליתי שזה כמו לרכב על אופניים, מהר מאוד נזכרים בצעדים הבסיסיים לפחות, אני מאמינה שעל מנת לחזור לרקוד כמו שרקדנו פעם כשהיינו צעירים ורווקים נצטרך כמה שיעורים, אבל בסה"כ רקדתי יפה מאוד.

קלוד דדייה והרקדניות

ואתם שואלים מה קשור קלוד דדייה לסדרת טיפוח לשיער אלביב, אז ככה חברת לוריאל השיקה סדרת חדשה המכילה רכיב ייחודי שנקרא ארג'נין, רכיב זה מסתבר הוא אחד מחומצות אמינו העיקריות והחיוניות של השיער, תפקידו לספוח לחות ולחזק את סיב השערה. באופן טבעי כמות הארג'ינין הקיים מסביב לזקיק השערה וקצוות שיער משתנה מאדם לאדם, משעה לעשה וכמובן מהתזונה שלנו. כאשר ריכוז הארג'ינין נמוך, המנגנונים האחראים על צמיחת השיער בבעיה.
מעבדות לוריאל פריז פיתוח נוסחא המכילה את רכיב הארג'ינין המחזק את סיב השיער ומעניק לו עמידות ומראה בריא והשיקו סדרת טיפוח לשיער אלביב עם רכיב הארג'ינין, הסדרה כוללת שמפו, מרכך ומסכה. הריח של הסדרה מדהים והתחושה לחפוף איתם נעימה מאוד, לאחר כמה חפיפות מרגישים שהשיער מתחזק.
סדרת אלביב ארג'נין

אני חושבת שהקשר הוא חוזק, כלומר כמו שרקדן חייב להתאמן יום יום ולחזק את גופו על מנת שיעמוד בעומס הריקוד, כך גם אנחנו צריכים לחזק את השיער שלנו על מנת שיעמוד בעומס החיים.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה