יום שני, 30 באפריל 2018

איפור כלות באיירבראש
איפור באיירבראש, מה זה? למה זה טוב? האם חייבים להתאפר באיירבראש?

הכתבה הבאה נועדה לענות על השאלות הללו ועוד בנוגע לשיטת איפור באיירבראש (Air Brush)


איפור באיירבראש ועיצוב שיער: תמי מרגלית, צילום: נתי הורטיג


אייר בראש
מכשיר אייר בראששיטת איפור באיירבראש פותחה עוד בשנות ה-50, לאפשר למאפרת לאפר כמות גדולה של נשים.
בשנים האחרונות כשעברו לשדר בטלוויזיה בפורמט HD (שידור באיכות גבוהה מאוד עד ירידה לפרטים קטנים כמו נקבוביות בעור, קמטוטים וכו')  וצלמים רבים בחרו לצלם חתונות ואירועים בפורמט זה, הפכה טכנולוגית איפור באייר בראש לשם דבר. צלמים רבים אוהבים את השיטה בשל היכולת שלה ליצור אפקט "פוטושופ" לפנים, כלומר מעין החלקה של עור הפנים ומניעת הברקות מיותרות.

מדובר במכחול אוויר המשמש להתזת מוצרי איפור על הפנים באמצעות אוויר דחוס בסילון דקיק, אל חשש התחושה נעימה מאוד על עור הפנים ומאוד חשוב ללא מגע יד אדם.

אייר בראש


מוצרי האיפור באייר בראש הינם דקים ובעלי נפח קטן מאוד ומדוללים, בשילוב עם מכחול ההתזה אפשר להגיע לשכבות רבות ללא תחושה כבדה על העור או מראה מייקאפ כבד.

מוצרי האיפור אייר בראש הינם על בסיס סיליקון, בשילוב עם שיטת ההתזה הם נצמדים לעור בצורה מדהימה ונשארים שם עד שמסירים עם מסיר איפור. מה שמבטיח עמידות בתנאי לחות וחום כבדים וגם בתנאי גשם וחשיפה למים. 


איפור באייבראש ועיצוב שיער לכלה: תמי מרגלית


כאשר אני מאפרת באייר בראש, לא רואים את הצבע יוצא מהמכחול אוויר, אך לאט לאט מתחילים לראות את עור הפנים של הכלה מקבל גוון אחיד ללא מגע, כמה התזות נוספת ועצמות הלחיים שלה בולטות ומודגשות וסומק טבעי עולה בלחייה. 

איפור באיירבראש ועיצוב שיער לכלה: תמי מרגלית


והתוצאה מדהימה, איפור באייר בראש מעניק מראה חלק ואחיד, מראה טבעי ונעים לכלות ולקוחות.איפור באיירבראש ועיצוב שיער לכלה: תמי מרגליתאיפור באיירבראש ועיצוב שיער לכלה: תמי מרגלית

איפור באיירבראש ועיצוב שיער לכלה: תמי מרגלית
ואחד היתרונות הגדולים של איפור באיירבראש לכלה הוא שהאיפור עמיד לאורך שעות רבות, הוא מונח בצורה יפה על עור הפנים ונראה חלק ממנו, בלי שכפטלים ובלי כבדות.

6 תגובות:

  1. התוצאות יפיפות , מנסיון זה איפור מאוד נוח ונפלא לנשים של אוהבות שנוגעים להן בפנים הרהב .

    השבמחק
  2. זה הכי יפה כשהאיפור עדין ולא מורגש. את עושה את זה מעולה בעזרת טכניקת האיירבראש

    השבמחק
  3. אני כבר מכורה לאיפור באיירבראש אצלך, תמיד נראית קלילה, יפה והאיפור מחזיק שעות. ממליצה בחום

    השבמחק