יום שישי, 23 בספטמבר 2016

איפור ועיצוב שיער לכלה: ניצן


ניצן החליטה להתארגן ביום חתונה בחדר באולם אירועים, הגענו בשעה מוקדמת לאולם, ניצן וחברותיה הגיעו מאושרות וקורנות...מאפרת כלות
איפור ועיצוב שיער לכלה: סטודיו תמי מרגליתהאיפור לחתונה היה לבקשת ניצן עדין ומחמיא, "שארגיש דומה לעצמי ואוהב את מה שאני רואה במראה" וכך היה האיפור היה בשיטת איירבראש (איפור בהתזה) שהעניק כיסוי ללא שכבות מוגזמות של מייקאפ.

האיפור בעיניים היה עדין והדגיש את עיניה, השפתיים מרוחות בגוון טבעי וזוהר....

מאפרת ומעצבת שיער לכלות
איפור ועיצוב שיער: תמי מרגלית


איפור ועיצוב שיער: תמי מרגלית


העיניים מאופרות בגוונים עדינים עם זאת העיניים מודגשות מאוד, להשלמת המראה מרחנו שפתון בגוון עדין להבלטת גוון השפתיים. 


איפור לכלה
איפור ועיצוב שיער: תמי מרגלית


ניצן רצתה תסרוקת אסופה קלות מצד אחד ומצד שני שהשיער לא יפריע לה במהלך החתונה. 

בחרנו לניצן תסרוקת חצי אסופה שלא צמודה לעורף על מנת שתרגיש בנוח כל הערב, בצד אחד אספנו בצמה משולבת, וכל שאר השיער פוזר בבייבליס מאחור.


איפור ועיצוב שיער לכלה
איפור ועיצוב שיער: תמי מרגלית


איפור ושיער לכלה
איפור ועיצוב שיער: תמי מרגלית


הוספנו מסרקיית פרחים אמיתיים שהשתלבו ביחד עם זר הפרחים שלה והפרח לדש של החתן.


איפור לחתונה
איפור ועיצוב שיער לכלה: תמי מרגלית


האיפור והתסרוקת החזיקו מעמד עד השעות הקטנות של הלילה


איפור ועיצוב שיער לכלה
איפור ועיצוב שיער: תמי מרגלית


זה מה שכתבה עלינו ניצן:

"מהרגע הראשון שצלצלתי לתמי, ידעתי שהיא תהיה המאפרת והמעצבת שיער שלי ביום חתונתי. בשיחה הראשונה הייתה כימיה מדהימה והבנה, הסברתי לתמי שאני לא מתאפרת באופן יומיומי והיא מיד אמרה שאין בעיה שהיא תדאג שאהיה זוהרת ונוצננת ביום החתונה עם איפור עדין. ביום הניסיון, תמי עשתה לי מספר תסרוקות עד שהגענו לתסרוקת שהכי אהבתי, בנוגע לאיפור תמי מיד הבינה למה אני מתכוונת ואיפרה אותי בצורה עדינה ומדהימה. כל הערה ושאלה שהייתה לי, תמיד הייתה קשובה וסבלנית. אפילו בהתחלה צבע האדום הורדרד היה לי כהה מייד וללא היסוס היא ניסתה עליי עוד צבע עד שאוהב הכל! ביום החתונה קיבלתי שירות שכלל: עזרה בלבישת השמלה, סידור התסרוקת בצורה מקצועית עם הרבה הרבה סבלנות, כל שערה שהפריעה לי בעין מייד תמי סדרה אותה בלי להתווכח בכלל. אחרי שעתיים וחצי הייתי מוכנה פיקס, ללא עיכובים, בול בזמן לפי התכנון :) חייבת לציין שהתאהבתי באיירבראש - המייקאפ היה מפוזר בשכבה דקה ולא שכבות על גבי שכבות כמו שראיתי אצל כלות אחרות. בוקר החתונה היה מושלם מבחינתי, יצאתי ממנה רגועה ומרוגשת, מודה לה מאוד על היחס החם וחוויה מדהימה! עשתה לי חשק להתחתן שוב ;)"

להמלצות נוספות לחצי כאן

יום החתונה של ניצן:
מתחתנת? קיבלת הצעת נישואים?

אני רוצה להעניק לך מתנה: טיפים לכלה זוהרת ומדהימה ביום החתונה, על מנת לקבל את הטיפים אליך לאימייל, הרשמי בטופס המצורף והטיפים בדרך אליך.


[[ טופס מוטמע]]

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה