יום חמישי, 27 בנובמבר 2014

איפור מודגש לכלה העדינה


ישנן כלות רבות שבוחרות ללכת על מראה איפור טבעי ורומנטי לחתונה, המראה הרך שיגרום לה להראות מדהימה וזוהרת אך עדיין לזהות את עצמה במראה, לעומתן ישנן כלות שלמרות שהן לא מתאפרות ביום יום, ירצו ביום חתונתן להתאפר באיפור עם יותר נוכחות ויותר מודגש.


איפור כלה
סטודיו תמי מרגלית לאיפור ועיצוב שיער לכלה


ניתן ליצור אפקט עיניים מודגשות באמצעות שימוש בגוונים כהים, שיוצרים הדגשה של העין ומעניקים לך מראה סקסי ודרמטי. גם באיפור המודגש יש לך כמה אפשרויות בחירה, את יכולה ללכת על הכיוון של מודגש דרמטי או לבחור דווקא בכיוון של עיניים מודגשות קלות.
הבחירה בהדגשת העיניים תוך שימוש בגוונים כהים, יכולה ליצור מסגרת מדהימה לעין ולמשוך את תשומת הלב אל העיניים, השימוש בצלליות כהות, תוספת של איילינר סקסי ומסקרה בנדיבות יעשו את העבודה, אני ממליצה לשלב שפתון בגוון שיבליט את השפתיים.


איפור לכלה
סטודיו תמי מרגלית, לאיפור ועיצוב שיער לכלה


אם את חוששת להרגיש מאופרת מדי ביום החתונה, את יכולה לבחור באיפור מודגש-לייט, שיעניק לעינייך את הנוכחות והדרמטיות תוך שימוש בגוונים בהירים בעיניים עם איילינר דק וסקסי, שפתיים בגוונים אפרסק-ורוד.

אם את עדיין מתלבטת לגבי סגנון האיפור לחתונה, מומלץ לבחון מספר תמונות של המאפרת וללכת אליה ולנסות את סגנונות האיפור שאהבת, ככה תדעי בבטחון איזה סגנון מרגיש לך נוח יותר.

לקביעת פגישת ניסיון וייעוץ איפור צרי קשר ונסייע לך בבחירת מראה האיפור לחתונה

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה