יום שלישי, 29 ביולי 2014

חתונה בשישי בצהריים
חתונות שישי בצהריים מתחילות מוקדם מאוד בבוקר, לפעמים אני מגיעה אל הכלה כבר
ב 6:00 בבוקר על מנת להתחיל לאפר ולסרק אותה ואת בנות משפחתה.


חתונת צהריים
סטודיו תמי מרגלית לאיפור כלה ועיצוב שיער לכלהאיפור לחתונת צהריים שונה מאיפור לחתונת ערב, האיפור בשישי בצהריים הוא רך וזורם הרבה יותר, הוא משדר טבעיות ועדינות, הסיבה העיקרית לכך היא התאורה החזקה ביום לעומת תאורה עמומה בלילה.מאפרת כלות
סטודיו תמי מרגלית לאיפור כלה ועיצוב שיער לכלהבאיפור כלה בחתונת צהריים אנחנו מתחשבים תנאי התאורה החזקים ביום. עלי להתחשב במספר דברים בבוקר כאשר אני מאפרת את הכלה, האור עדיין רך וזורם ונעים וכך גם כאשר הזוג מצטלם, לעומת זאת בצהריי היום כאשר החתונה מתחילה השמש נמצאת במרכז השמים ומאירה במלוא עוצמתה.
התסרוקת שמתאימה לכלה בחתונת שישי בצהריים היא בדרך אסופה בסגנון מרושל או קליל, על מנת להעניק לכלה תחושה נעימה יותר במהלך היום.עיצוב שיער לכלה
סטודיו תמי מרגלית לאיפור כלה ועיצוב שיער לכלה


אנחנו מתחשבים בתנאי מזג האוויר גם בעיצוב תסרוקת לכלה, בשעות היום חם יותר מאשר בשעות הלילה, לכן יש הכנות קפדניות על מנת שהתסרוקת תחזיק מעמד גם בשעות החום.


למרות שאיפור כלה והתסרוקת לכלה בחתונת שישי בצהריים הם קלילים ועדינים יותר, אין זה אומר שמאחורי הקלעים אין השקעה רבה, המטרה היא ליצור איפור ותסרוקת המותאמים לשעה ולכלה אך גם שיהיו עמידים לאורך שעות.

מתחתנת בשישי בצהריים, את מוזמנת ליצור קשר ולהזמין איפור ועיצוב שיער לחתונה....

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה