יום שלישי, 1 באוקטובר 2013

תסרוקות כלהאתם מכירים אותי כמאפרת כלות ולאירועים, היום אני רוצה לספר לכן שאני גם מעצבת שיער לכלות וערב. למדתי עיצוב שיער בבית הספר של דיוויס והתמחתי בתחום תסרוקת כלות וערב.


תסרוקת כלה
איפור כלה: תמי מרגלית, תסרוקת כלה: תמי מרגלית
בדרך כלל אני משווה איפור לציור לכן מבחינתי עיצוב שיער הוא כמו פיסול. כאשר אני מעצבת תסרוקת לכלה או לאירוע אני מתאימה את התסרוקת לתווי פניה, לשמלה, לאופי ולסגנון של הלקוחה.
פעמים רבות אני מוצאת את עצמי עובדת בריכוז רב, מפסלת את השיער עם מברשת בידי, מטפלת בכל קווצת שיער בדייקנות ובאהבה רבה. לבסוף מחברת את כל החלקים, צעד אחד צעד, עד לקבלת התוצאה הסופית: התסרוקת המושלמת.


בתסרוקת כלה אני מאמינה שיש להקשיב לכלה, לרצונותיה, לבחון את הסגנון, תווי פניה והשמלה וביחד להרכיב את התסרוקת המתאימה ביותר עבורה. בפגישת ניסיון אני יושבת מול הלקוחה ושאלות ובוחנת מה הכלה אוהבת, האם היא רוצה שיער פזור או אסוף? האם התסרוקת צריכה להיות משוחררת וחופשיה או הדוקה ומופקדת?האם היא אוהבת קישוטים לשיער? באיזה סגנון הקישוט?
לאחר מכן אני מדגימה לכלה מספר תסרוקות לפני הרצונות שלה ובהתאם לתווי פניה והשמלה.

ישנן כלות שבוחרות בתסרוקת כלה חצי אסופה מקדימה ואילו השיער מאחור נשפך כל גבה באופן גלי או חלק:


עיצוב שיער לכלה
איפור כלה: תמי מרגלית, תסרוקת כלה: תמי מרגליתחלק מהכלות יעדיפו תסרוקות אסופות, חלק מהתסרוקות יכולות להיות הדוקות ומוקפדות וחלקן יהיו רפויות ומשוחררות, חלק מהתסרוקת יהיו אסופות מלא וחלקן אסופות חלקית:

תסרוקת כלות
איפור כלה: תמי מרגלית, תסרוקת כלה: תמי מרגלית

אין סוף לסגנונות התסרוקות לכל ולערב, פזור, אסוף, חצי אסוף, מוקפד, מרושל. ישנם כלות שיעדיפו לקשט את השיער עם קשת יפה או אולי פרח או סיכה, כלות אחרות יעדיפו בלי קישוטים.

 לכל כלה יש האופי והסגנון שלה, כל כלה היא אחת ויחידה ולכן אני מאמינה שגם התסרוקת שלה צריכה להיות ייחודית עבורה...


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה