יום ראשון, 29 בינואר 2012

בושם למזל דגים...


אני מחשיבה את עצמי כאדם מיסטי! נולדתי יום אחרון של מזל דגים (20.3) ויש שיאמרו שבשל המזל שלי אני מאמינה בגורל, במזלות, בכוכבים, אני אוהבת שפותחים לי בקפה, בקלפים, מנתחים נומרולוגית את שמי, תאריך הלידה שלי ועוד, כל דבר שקשור למיסטיקה ורוחניות אני אוהבת לנסות.
כששמעתי שרשת "כל פרפיום" משיק בארץ מותג ייחודי "בשמי מזלות", מיד התאהבתי ברעיון! תחשבו איזה רעיון מעולה, לבחור את הבושם שלי לפי תאריך הלידה ולפי המזל, איזו פשטות.
אבל השאלה היא האם אני יאהב את בושם מזל דגים? האם זה יתאים לי? האם זה יריח עלי מעולה?
אז מסתבר שקונספט "בשמי המזלות" הושק לאחר שנים של מחקר של הקשר המיסטי, עוצמת הכוכבים וחיפוש בכתבים עתיקים שייצרו 24 בשמים שונים, 12 מזלות לאישה ו-12 מזלות לגבר.
את הקולקצייה יצרו רוברט בהום, אסטרולוג אוסטרי בשיתוף עם אוליבייה פונה, אמן בישום וביחד הם שילבו בין תכונות של כל מזל אסטרולוגי לבין הריח שמשקף אותו.
לדוגמא אישה במזל דגים המאפיינים שלהם הן רגישות, חולמנות, מסתוריות, טובות לב ועדינות (יש לציין שהכל נכון, לפחות אצלי) הפרחים שמתאימים להן הם פרח הגרדניה שמסמל את החיפוש אחר האמת, פרח הקמליה שמעניק מגע של קסם וצמח ההליוטרופ שמוסיף מגע של מיסתוריות.
בושם מזל דגים לאישה

לדוגמא גבר במזל סרטן, רגישים ורגשניים, חכמים ומלאי ידע, משפחתיים ומעניקים אהבה (יש לציין שהדבר נכון לגבי בן זוגי), יתאימו להם עץ הרוזווד החושני, למון גראס ירוק לתוספת רעננות גברית, ילנג ילנג ומימוזה להשראה והגברת המשיכה.
מזל סרטן לגבר

כמה שאני מתחברת בקלות לעולם המיסטיקה והרוחניות, ככה קשה לי לבחור בושם. כשהרחתי את בשמי המזלות גיליתי שאני אוהבת כמה מהבשמים ולא רק את מזל דגים. מסתבר שזה בסדר לאהוב בשמים נוספים כי אנחנו לא בנויים רק מתאריך הלידה שלנו, אלא יש מרכיבים נוספים שמשפיעים עלינו ולכן מי שרוצה לבחור את הבושם המדוייק ביותר עבורה מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית ולגלות איזה מזל מגלגל המזלות מאפיין אותה במדוייק.
פרט לקשר בין מזל ובושם, יש דבר נוסף מאחורי הרעיון הגאוני של בשמי המזלות, יצירת קטגוריה חדשה בעולם הבישום: בשמי נישה ובשמי בוטיק. נשים רבות (ובעשור האחרון גם גברים) מחפשים להבליט את הייחודיות שלהם באמצעות לבוש, איפור ועכשיו הם יכולים לעשות זאת באמצעות בישום.

מחיר בושם מזלות: 449 ש"ח, מחיר השקה: 299 ש"ח
להשיג ברשת כל פרפיום www.callperfume.co.il

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה