יום שלישי, 13 בספטמבר 2011

מה אומרים ריסייך?

בשבוע שעבר השתתפתי בפרזנטציה שערכה חברת ארדל, המייצרת ריסים מלאכותיים משיער טבעי.


ריסים מלאכותיים של ארדל

אני אישית לא מרגישה צורך להדביק ריסים באופן יומי, אבל אני אוהבת מאוד את המראה הריסים הדרמטי לערב. כמובן שהסכמתי לנסות להדביק את הריסים של ארדל, בחרתי בריסים מספר 105 למראה דרמטי.

כבר בהתחלה התחושה היתה של קלות על העפעף, הריסים לא הכבידו או הפילו את העפעף, אבל עם זאת היתה הרגשת אי נעימות קלה, שרובין טל המדריכה הראשית של ארדל הסבירה לי שזו תופעה טבעית ועוברת תוך כמה דקות.
המראה של הריסים היה מושלם ויפה, הריסים המלאכותיים נדבקו לקו הריסים בצורה מושלמת ונתנו לעיניים מראה יפה ודרמטי.

כמובן שלא הורדתי מיד את הריסים, אלא השארתי אותם למשך כל היום, תחושת האי נעימות עברה חלפה לה לאחר שעה וההרגשה היתה טבעית כאילו זה חלק ממני. כשהלכתי להביא את הילדים מהגן, הגננת לא שמה לב בכלל שמשהו לא טבעי אצלי, בן זוגי החמיא ואמר שהריסים מתאימים לי מאוד.

ארדל מייצרת 3 ערכות:
  • ערכה למתחילים, שכוללת ריסים פופולאריים, דבק ושבלונה להדבקה נוחה, מחיר 69.90 ש"ח.
  • Fashion lashes מגוון רחב של זוגות ריסים, לקבלת מראה ריסים ארוך ויפה, הריסים נבדלים ברמת הצפיפות והאורך ומיועדים ליום יום, ערב או דרמטי במיוחד, מחיר: 39.90 ש"ח.
  • ריסים עם אבני נצנץ 3 דגמים שונים המשלמים אבני נצנץ זוהרים, מחיר: 49.90 ש"ח.


זוג ריסים למראה דרמטי של ארדל
במאפרת וכלקוחה אני ממליצה על ריסי ארדל, בשל יתרונות רבים, ראשית התחושה עם הריסים היא נעימה ולא מעיקה בשל העובדה שהם עשויים משיער טבעי ומשתלבים עם הריסים הקיימים, שימוש נוח וקל, הדבק בערכה הינו היחיד בעל אישור משרד הבריאות.

הריסים מתאימים כתוספת לאיפור כלה, לאיפור אירוע, או לשימוש יומיומי.

בריסים המלאכותיים ניתן להשתמש בריסים בין 10 ל 15 פעמים, ההמלצה היא להוריד את הריסים בסוף היום, להחזיר לקופסא ולהשתמש שוב למחרת או באירוע הבא. את הריסים שוטפים באמצעות סבון ומים.


את הריסים ניתן להשיג בסניפי סופרפארם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה