יום רביעי, 9 בפברואר 2011

צוהלת ושמחה כמוני מסכה, חה חה
שלום,    

חג פורים, חג פורים, חג גדול לילדים, מסיכה רעשנית... אבל לא רק ילדים אוהבים את פורים, גם מבוגרים אוהבים להשתטות ולהתחפש בפורים, להשתתף במסיבות פורים ולחגוג את העדלאידעכמו בכל שנה בפורים, אני מסתובבת ברחבי הארץ עם ערכת צבעי הפנים ופוגשת טיפוסים שונים ומגוונים אשר מבקשים ממני לאפר אותם בבקשות מיוחדות לפורים.

איפור ועיצוב שיער: תמי מרגלית
ציורי פנים, איפור: תמי מרגלית


בד"כ כאשר אני מגיעה למסיבה אני מסתכלת ובוחנת את האנשים, אני יודעת לזהות אותם את אלה שהשקיעו בתחפושת שלהם וזקוקים לטאץ של איפור ממני שיהפוך את התחפושת שלהם למושלמת ויגדיל את הסיכויים שלהם לזכות במקום ראשון בתחרות התחפושות. לעומתם ישנם אלו שלא מתחפשים, אבל איך שהם נכנסים למסיבה אני רואה שהם רוצים גם להתחפש ומיד לוקחת מכחול וצבע ומניפה את ידי הקסם ויוצרת להם תחפושת מלאה מקצת צבעים והרבה אהבה.

איפור ועיצוב שיער: תמי מרגלית
ציורי פנים, איפור: תמי מרגליתכמו בכל שנה אני מציעה פעילות אטרקטיבית לילדי ולעובדי החברה במהלך היום במשרד או בערב למסיבת פורים: 

עמדת איפור מקצועית: מאפרת מקצועית תציע לילדים ולעובדים, ציורי פנים מקסימים במגוון רחב של דמויות: חיות, גיבורי פעולה, עיטורים ועוד.

עמדת קעקועי נצנצים: מאפרת מקצועית תציע לילדים ולעובדים, קעקועי נצנצים מקסימים במגוון רחב של דמויות: פיות, חיות, בובות ועוד. 
  
עמדת עיצוב שיער: מעצבת שיער מקצועית תציע לילדות תסרוקות מקסימות, בשילוב תוספות לשיער, נצנצים ועוד. 

עמדת קעקועי ציפורניים: בחורה מקצועית תציע לילדות, מריחת לק במגוון צבעים וקעקועי ציפורניים.

עמדת אפקטים מיוחדים: מאפרת מקצועית תציע לעובדים, אפקטים מיוחדים כגון חבורות, פציעות, שריטות, חור קליע וכדומה.  

איפור ועיצוב שיער: תמי מרגלית
ציורי פנים, איפור: תמי מרגלית


ניתן להזמין יותר מעמדה אחת.  

כמאפרת ומעצבת שיער מקצועית, בעלת ניסיון רב באיפור ובעיצוב שיער לתצוגות והפקות אופנה, קטלוגים, סרטים, מסיבות, אירועים  פרטיים ואיתי צוות מקצועי ומהימן, אשר משתמש במוצרים מקצועיים באישור משרד הבריאות, חשוב לנו שהלקוח תמיד יהיה מרוצה


תוכלו להתרשם מדוגמאות איפור ומעבודות שונות באתר:

בברכה,
תמי מרגלית
לפרטים והזמנות: 054-4992090 
או דרך האימייל – info@tamimarglit.com

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה